Komentarze do wiadomości z kraju

Najważniejsze newsy z kraju. Telewizja, radio, internet.
Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 30 sie 2022, 18:34

Katarzyna Kajkowska (Naprzód!) :
Widzę że komuś z większych partii nie podoba się Naprzód! w Sejmie przez co są ataki zarówno na moją partię jak i moją osobę. Przez to odrzucane projekty mojej partii a ja jestem zaciągnięta pod sąd. Dziwnym trafem podczas tych działań przewija się nazwisko i persona Pani Żelazowskiej. Czy ma Pani nam coś do powiedzenia? Czyżby to Pani głosowała na dwie ręce i usiłowała w to wrobić mnie? Ta sprawa jest podejrzana i ja tego tak nie zostawie. Jeżeli w sprawie zapadnie wyrok uniewinniający to domagam się dla siebie przeprosin a dla partii większego docenienia i szans na rozmowy chociażby w kwestii większości Sejmowej, gwarantu podpisów pod projektami i poparcia dla nich a nawet uczestniczenia w ramach koalicji czy nawet Rady Ministrów.
Mam pewną uwagę do mediów Nazywam się Katarzyna KAJKOWSKA i tak proszę mnie przedstawiać a nie tak jak w artykułach Katarzyna K.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 sie 2022, 14:25

Anna Krytko - rzeczniczka partii Naprzód!:
Z dniem wczorajszym wpłynął wniosek o zawieszenie w prawach członka Partii Naprzód Pani Poseł Katarzyny Kajkowskiej. Gdy zostanie on zrealizowany damy znać. Dodatkowo odcinamy się od jej sprawy sądowej. Za własną głupotę zapłaci ona a nie my.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Renata Budzyńska
Posty: 1300
Rejestracja: 12 gru 2016, 18:04

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Renata Budzyńska » 31 sie 2022, 16:27

Renata Budzyńska w TVP info:
W końcu wyjaśniły się dziwne zachowania posłów Naprzód z panią Kajkowską na czele. Fakt, że jak wszystko na to wskazuje, posłanka Kajkowska kierowała mafią narkotykową, to wstyd dla polskiego Sejmu. Pani Kajkowska chciała naśladować premier Finlandii, której niesłusznie zarzucano zażywanie narkotyków, jak się okazało, sama od dawna te narkotyki zażywała i oferowała innym osobom ze swojej partii. Mam nadzieję, że całe to środowisko na zawsze zniknie z polityki.
baronowa Renata Budzyńska - koordynator służb specjalnych, poseł na Sejm I, II, III, IV i V kadencji

Wicepremier (2022-24), Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji (2022-26) i prezes PiS (2021-24), Wicemarszałek Sejmu IV kadencji (2026-2030).

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 sie 2022, 22:30

Anna Krytko - rzeczniczka prasowa Naprzód!
Naprzód! odcina się od sytuacji Pani Kajkowskiej i nie życzy sobie być nazywama mafią narkotykową gdyż narkotykami się brzydzimy! Z dniem dzisiejszym Pani Kajkowska utraciła funkcje wiceprezes Naprzód! a informacje o znalezieniu narkotyków wśród naszych działaczy nazywamy fake newsem.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 01 wrz 2022, 14:21

Aleksandra Szyszka:
Droga Pani Marszałek. Ja i Posel Łukasz Rodacki wracamy się do Pani z prośbą o używanie naszych pełnych nazwisk. Nie jesteśmy przestępcami. Dodatkowo proponujemy rozmowę celem ustalenia wspólnego działania. Rezygnacja z mandatów nie wchodzi w grę.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Aleksander Beski » 04 wrz 2022, 0:00

Aleksander Beski o ostatnich wydarzeniach w Naprzód!
Ostrzegałem przed głosowaniem na Naprzód!, pamiętając wyczyny Pięknej Polski i Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego, tymczasem blisko 5% głosujących zaufało. Miałem rację, ostatnio rozmawiałem z moimi rodzicami, i zgodnie twierdzą - przy nich Samoobrona Leppera to była kuźnia elity intelektualnej. Chcę tylko jednego - ani jednego posła więcej z tej partyjki.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 04 wrz 2022, 15:26

Anna Ulman odpowiada Aleksandrowi Beskiemu:
Głupoty Pan opowiada. Każdej partii zdarzają się dobre i złe chwile i stąd w przypadku mojej partii niestety wypadło na te drugie. Tym bardziej cieszę się że Pana życzenie nie zostanie spełnione. Tak by było tylko gdyby RI zdecydowała się N! a na to się póki co nie zapowiada.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Renata Budzyńska
Posty: 1300
Rejestracja: 12 gru 2016, 18:04

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Renata Budzyńska » 05 paź 2022, 15:52

Renata Budzyńska w TVP info:
W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się o śmierci dwóch znanych dziennikarzy, Jerzego Urbana i Tomasza Wołka. Reprezentowali całkowicie odwrotne poglądy. Jerzego Urbana uznaję przy tym za postać jednoznacznie negatywną, przede wszystkim za jego rolę w komunistycznej propagandzie. Stworzony przez niego tygodnik NIE był pismem obrazoburczym, choć niekiedy trafnie zauważał pewne problemy w III, a później IV RP. Był chyba jednym z ostatnich, jeśli nie ostatnią z żyjących twarzy PRL.
baronowa Renata Budzyńska - koordynator służb specjalnych, poseł na Sejm I, II, III, IV i V kadencji

Wicepremier (2022-24), Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji (2022-26) i prezes PiS (2021-24), Wicemarszałek Sejmu IV kadencji (2026-2030).

Awatar użytkownika
Gabriela Dawidowska
Posty: 378
Rejestracja: 14 paź 2017, 14:17

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Gabriela Dawidowska » 17 paź 2022, 21:44

Gabriela Dawidowska w TVN 24 o propozycji legalizacji małżeństw jednopłciowych:
Inicjatywa wprowadzenia do polskiego porządku małżeństw jednopłciowych jest niewątpliwie istotna, warta pochylenia się nad nią. Osobiście, jako osoba biseksualna, pozostająca w homoseksualnym związku partnerskim, oczywiście ją popieram. Tym niemniej dziwię się sposobowi, w jaki podchodzi do niej Rządzić Inaczej czy koalicja rządząca. Oto bowiem projekt zmiany Konstytucji w tej kwestii jest przepychany kolanem, z rażącym naruszeniem procedury zmiany Konstytucji. Po pierwsze pod projektem w tej sprawie podpisało się zaledwie 60 posłów, podczas gdy art. 236 ust. 1 Konstytucji wymaga w tej sprawie inicjatywy co najmniej 61 posłów. Po drugie, art. 236 Konstytucji przewiduje, że do rozpatrywania projektu zmiany Konstytucji można przejść po minimum 30 dniach od zgłoszenia projektu. Głosowanie może odbyć się po kolejnych co najmniej 60 dniach. Tymczasem większość sejmowa chce zamknąć cały proces w ciągu kilku dni. Nie można tworzyć prawa w ten sposób, z naruszeniem obowiązujących uprzednio reguł. Przed tym Prawica zawsze będzie przestrzegać. Mam nadzieję, że ostatecznie projekt w tej kwestii zostanie uchwalony z poszanowaniem reguł demokratycznego państwa prawnego, a nie jako wrzutka w trakcie kampanii wyborczej.
Gabriela Dawidowska - senator, sekretarz stanu w KPRM ds. społeczeństwa obywatelskiego

Frakcja:
Sejm:
Paweł Pudłowski, Jan-Roman Potocki, Paulina Matuszewska
Senat:
Marcin Zamoyski

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 05 lis 2022, 23:33

Nicola Stanec-Rabecka w TVN24:
Słuchałam wypowiedzi Pani Gabrieli Dawidowskiej i szczerze mówiąc zgadzam się z nią jako zadeklarowana lesbijka. Małżeństwa osób jednopłciowych powinny być wprowadzone ale w naturalnym dla porządku prawnego czasie. Działanie RI jest skrajnie nie odpowiedzialne i jest popisywaniem się przed wyborcami przy użyciu ważnego społecznie projektu. To wstyd że w tak ważnych sprawach działacze dużych partii zachowują się idiotycznie przez co działacze partii planktobowych muszą z racji ich zachowania świecić oczami w mediach a w Sejmie czy Senacie działać bardziej racjonalnie od nich. Osobiście uważam że RI od czasów wyników ostatnich wyborów parlamentarnych sodówka uderzyła do głowy przez co mamy teraz tego efekty. Kolegom z tej partii radziłabym przypomnieć sobie czasy gdy sami byli planktonem i olewając swój obecny stan posiadania działać tak jak wtedy czyli rozważniej ale jednak staniwczo.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Wiadomości z kraju”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości