Ferment na scenie politycznej

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Platon
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2015, 22:13

Re: Ferment na scenie politycznej

Postautor: Platon » 20 maja 2015, 16:11

Syriusz Schwarz

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5234
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Ferment na scenie politycznej

Postautor: Michał Ajna » 01 sie 2022, 15:08

Szukałem czegoś innego i przypadkiem trafiłem na ten temat, przypomniał mi się rok 2015 z ówczesną atmosferą, z tym takim fermentem i oczekiwaniem na zmianę polityczną. Nie chodzi tylko o zmianę władzy, ale właśnie Kukiz, partia KORWiN, także Nowoczesna czy również partia Razem to była obietnica czegoś nowego, nowej jakości w polityce. Co z tego zostało to wszyscy widzimy ;)

Przyznam, że gdyby miała być jakaś nowa gra w realiach z przeszłości, to jak obstawałbym właśnie za rokiem 2015, dla mnie to jeden z najbarwniejszych okresów w polskiej polityce. Pytanie na ile ówczesną atmosferę dałoby się teraz odtworzyć w grze i na ile niezainteresowani wówczas polityką by ją poczuli.
Michał II, Król Senior

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5234
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Ferment na scenie politycznej

Postautor: Michał Ajna » 28 sie 2023, 10:31

Myślę, że tym co sprawia że mam tak wielki sentyment do realiów sceny politycznej 2015 jest właśnie to, o czym wspomniałem w poprzednim poście - że wtedy faktycznie na tej scenie "rozkwitało tysiąc kwiatów". Natomiast teraz widać, że w porównaniu zrobiło się naprawdę realnie dwublokowo. W zasadzie na ma już miejsca na nowe inicjatywy. Wolnościowcy chyba skończyli się zanim tak naprawdę zaczęli, a działalność Dobrego Ruchu musi skupić się na starcie samego jednego Szramki z list KO. Może jak Tanajno ze Stonogą zbiorą podpisy, to powróci trochę tego fermentu, choć nie wiem czy nie które żarty nie są śmieszne tylko raz.
Michał II, Król Senior


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron