Komentarze do wiadomości z kraju

Najważniejsze newsy z kraju. Telewizja, radio, internet.
Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Aleksander Beski » 14 sty 2019, 17:35

Aleksander Beski (PD) dla TVN 24 o śmierci Łukasza Wójtowicza
Jestem w szoku. Jestem w wielkim szoku. Pomimo różnic w poglądach, uważałem premiera Wójtowicza za człowieka, który chce zrobić coś dobrego dla Polski. Wysyłam kondolencje dla rodziny.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1187
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Ignacy Schmidt » 16 sty 2019, 0:18

Ignacy Schmidt dla TVN24:

Śmierć prezydenta Adamowicza to wielki cios w polskie państwo, był prezydentem Gdańska 20 lat, następnie senatorem. Ten brutalny atak nie może pozostać bez odzewu - wszyscy powinniśmy surowo potępić ten atak, barbarzyński czyn człowieka chorego z nienawiści. To olbrzymia strata dla Polski.
Stąd mój apel do wszystkich partii - nie wystawiajcie konkurentów w wyborach uzupełniających. Dajmy kontynuować współpracownikom pana senatora jego dzieło. Unieśmy się ponad doraźne cele polityczne.

Awatar użytkownika
krychu9
Posty: 66
Rejestracja: 28 gru 2018, 17:25

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: krychu9 » 16 sty 2019, 20:53

Bogusław Długopolski o śmierci Prezesa Wójtowicza dla TVP INFO

To straszna tragedia. Dopiero co się poznaliśmy, ze wzajemną sympatią odbudowywaliśmy struktury Ruchu Konserwatywnego. To wielki cios dla nas. Wraz z kol. Krzysztofem Jaśniewiczem i resztą zarządu, będziemy prowadzili dalej nasz ruch społeczny, by uczcić jego pamięć i dziedzictwo. Niech Bóg przyjmie go do swojego Królestwa.
Bogusław Długopolski,członek zarządu Ruchu Konserwatywnego, członek Partii Polaków. Frakcja - Mieczysław Golba, Stanisław Szwed.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 14:49

Katarzyna Kajkowska dla portalu Press.pl o stacji TeleSur:
Jako że przed rozpoczęciem kariery pracowałam nie tylko w zawodzie prawniczym ale i dziennikarskim z zaciekawieniem przyjęłam informacje o starcie do tej pory zagranicznej stacji TeleSUR w Polsce. Czytałem że jest to stacja lewicowa a takich w naszym kraju niestety brakuje i stąd też start projektu odbieram bardzo pożytecznie. Liczę też że to będzie spory sygnał dla innych zagranicznych do inwestycji w naszym kraju a dla KRRiT do wprowadzania aktualnych zmian technologicznych chociażby w obrębie radiofonii i telewizji naziemnej a zwłaszcza tej pierwszej która wciąż w większym stopniu pozostaje analogowa.

Aleksandra Satorka o skandalu z rozwodem królewskim dla RMF FM
Ze sporym obrzydzeniem przyjęłam informacje o rozwodzie w rodzinie królewskiej. Nie mam tu na myśli jednak skoku w bok jaki robił były Król bo to inna sprawa ale w jak szybkim tempie zapadł wyrok. Do załatwienia sprawy wystarczyło 15 minut. Normalni obywatele potrzebują na to wielu tygodni a i sama pojedyncza rozprawa trwa długi czas. Moim zdaniem szybki czas wydania decyzji to cios w oko dla polskiej ludności mierzącej się z podobnymi problemami rodzinnymi.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Aleksander Beski » 09 kwie 2022, 15:00

Aleksander Beski w RMF FM
Przepraszam bardzo, ale to chyba oczywiste, że jeśli obie strony w sprawie cywilnej mają takie same stanowisko, to sprawa w rzeczy samej będzie trwała krótko, przynależenie do elity nie ma tu nic do rzeczy.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 21:31

Aleksamdra Satorka w odpowiedzi Aleksandrowi Beskiemu w RMF FM:
Myśle że bycie w elicie właśnie tu pomaga. Wiemy że trzeba nieco odczekać na sprawę w sądzie a sprawy rozwodowe wymagają dokładnego rozpoznania. Stąd polscy obywatele muszą trochę odczekać zanim usłyszą wyrok. Tymczasem przychodzi sobie cała na czerwono para królewska i dostaje sprawę od ręki. Gdzie tu sprawiedliwość?
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Aleksander Beski » 10 kwie 2022, 11:20

Aleksander Beski w RMF FM
Przeciętna osoba chcąca rozwodu nie chce orzeczenia bez wskazania na winę drugiej strony, nie byłoby sprawiedliwe sztucznie przedłużać procesu, kiedy obie strony mają te same stanowisko. Równie dobrze można oburzać się, że proces osoby oskarżonej o pobicie jest krótszy od drugiego o tej samej wadze, bo ta osoba dobrowolnie zgadza się na karę, tylko po co.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 kwie 2022, 11:43

Aleksamdra Satorka w odpowiedzi Aleksandrowi Beskiemu w RMF FM:
Z jednej strony ma pan rację z drugiej 15 minut to trochę za krótko. W moim odczuciu takie rozprawy powinny trwać consjmniej godzinę.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 10 kwie 2022, 11:49

Fryderyk Skarbiński w RMF FM zapytany o królewski rozwód

To kolejny temat zastępczy, na który strzępią sobie języki politycy. Zamiast dyskutować o tym jak pomóc rozwiązać codzienne problemy Polaków przepychają się na temat tego czy rozprawa powinna być dłuższa czy nie. Mnie to ani ziębi ani grzeje. Wróćmy do dyskusji na istotne tematy.
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Komentarze do wiadomości z kraju

Postautor: Aleksander Beski » 10 kwie 2022, 15:03

Aleksander Beski w RMF FM
Uprawianie populizmu prawnego nie jest tematem zastępczym.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.


Wróć do „Wiadomości z kraju”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości