Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 maja 2018, 23:26

Rozśmiesza mnie omijanie rzeczywistości fanboyów Eleven po przejęciu go przez Polsat :lol:
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 28 maja 2018, 23:50

Mnie śmieszy, że można mieć aż tak silne uczucie do stacji telewizyjnej. :lol:

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 maja 2018, 23:56

To też, choć z drugiej strony jako fan sportu, a przede wszystkim F1 podejrzewam, że za to zapłacę ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 maja 2018, 14:52

Same "zalety" RODO. Żeby wyciągnąć zdjęcia Witki i Sośnierza musiałem wchodzić w kod źródłowy, choć nawet to mi się nie udało w przypadku Rakszawskiego :lol:
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 30 maja 2018, 21:07

A ja nie mogę nosić dziennika, bo tam są dane osobowe ;_;
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 maja 2018, 21:37

Bardziej to pokazuje absurdalność obecnych przepisów. Osoby prywatne, ok, ale że osoby publiczne też dotyczy to całe RODO? Gorzej, niż ACTA...
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 03 cze 2018, 0:51

Swoją drogą Tarnowski robi złą taktykę z tym krytykowaniem autonomii. Gdyby np. Mówił "Stop państwu w państwie", to jego retoryka nie byłaby kontrowersyjna ;) Bo Niemcy realnie Polsce, a zwłaszcza Śląskowi nie zagraża, bo najpierw musieliby zaatakować Wrocław, a tego zakazuje konstytucja Niemiecka i traktat zjednoczeniowy, traktat zjednoczeniowy wygasa pod warunkiem jeżeli my zaanektujemy całe Kresy. Czechy? Może i tak, ale musiałaby być cytując Ajnę inba na Zaolziu, zaryzykuje ktoś? Nie sądzę :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 03 cze 2018, 0:57

Cytując znanego felietonistę- "mnie się uczyło, kto nie ryzykuje, ten nie je." :lol: O aneksji nie ma mowy ;)
Pomysły MNP są właśnie kontrowersyjne. Od puryzmu nacjonalistycznego, po właśnie retorykę "wszyscy źli, tylko MNP dobre". Czy na tych pomysłach da się dalej ujechać? Zobaczymy.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 03 cze 2018, 1:11

Na aneksji nikt nie zajedzie, chyba że PBF polityczny byłby prowadzony przez skrajnego nacjonalistę i to nie udawanego, tylko rzeczywistego ;) Ja jako Malinowski z początku mojej przygody mówiłem o możliwej aneksji, ale tylko pod warunkiem prześladowań mniejszości Polskiej i w tym wypadku referendum, 3%, bo byłem mimo to zbyt radykalny, Święcicki zrobił inbę we Lwowie, z 23% i prowadzeniu w sondażach, 8% i rozwalenie swojej własnej roboty xD Swoją drogą chyba ten okres świąteczno-noworoczny irl był najciekawszy ever ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 03 cze 2018, 1:20

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że irl PiS po takich deklaracjach (oficjalnych) to straciłby góra 15% :lol:
Tak przeglądając tamte wiadomości to rzeczywiście można uznać, że był to najciekawszy okres w tej grze.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości