Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 01 maja 2018, 22:34

No patrząc na moje możliwości, to jestem mało aktywny ;) Na razie, to jeszcze nie mam nawet połowy województw, a w piątek wybory, ale może znajdę czas na ogarnięcie reszty eventów ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 01 maja 2018, 23:04

Krzysztof Hans pisze:OG: Bardziej wziąłem pod uwagę całość. Sosnowiec ma jeszcze inne powody do śmiechu z niego.


Kłótnia o kasę, odpada, bo mają własne województwo.
Kwestie etniczne, podobnie, nie są już w Śląskim, a Górnośląskie to województwo składające się w 99,9% składające się z historycznie górnośląskich granic, wyjątek to jakieś miasto z historycznej wielkopolski, ale oni do Wielkopolskiego nie pójdą, chyba że Kalisz dostanie stolicę.

Podsumowując. Memy z Sosnowca powstają ze względu na:
Biedę (argumenty już podawałem, skąd inąd zastanawia mnie czemu kolejne rządy idą na Hitlerowski podział terytorialny [to Hitler wymyślił połączenie Śląska i Zagłębia, nie komuniści])
Matkę Madzi (tu wiele pisać nie trzeba)
Kwestie etniczne śląskiego (jeżeli ktoś skończył gimbazę, to musi wiedzieć, że Sosnowiec-małopolska, Katowice-Górny Śląsk i granica obu krain jest na Brynicy ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 01 maja 2018, 23:11

Z tego co czytałem to mówiło się też o tym, że chcą być za bardzo jak warszawiacy. ;)

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 01 maja 2018, 23:17

Wiesz, Zagłębie ma zgodę z Legią, to wiele tłumaczy, zresztą o tym już chyba nawet pisałem przy okazji tego tematu stadionu ;) Ale jak grają w Ekstraklasie, to ta zgoda może być luźniejsza.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 02 maja 2018, 15:31

Nigdy nie wierz na słowo Wikipedii... :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Nuda

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 03 maja 2018, 16:44

Ehh.... długo zajęło mi napisanie tego posta, bo, mimo że to tylko fikcja, to jednak trochę przykro.

Niestety, irl pojawiło się kilka powodów, dla których nie jestem w stanie na razie wrócić do gry. Co jakiś czas będę zaglądał, może nawet głosował, ale dopóki sytuacja w moim życiu osobistym się nie unormuje to nie wrócę. Mam nadzieję, że to będzie szybciej niż ja sam, i Wy też, się spodziewacie.

Chciałem podziękować:

- Ance za wsparcie i ciepłe przyjęcie w grze, zjednoczenie partii, tworzenie list, planów i kampanii, gdy ja zawodziłem;

- GM-owi za hamowanie moich zapędów, pomoc i wiele udanych (lub mniej) negocjacji;

- Karolowi/Łukaszowi za wspólną grę w rządzie, negocjacje co do reformy administracyjnej i zarządów TVP i PR i za ostatnią wymianę w Senacie :D;

- Szamirowi za to, że dawał mi do zrozumienia jak wiele jeszcze można w moich (naszych) ustawach poprawić, negocjacje na tajnym i współpracę, gdy było trzeba;

- każdemu z osobna i wszystkim pozostałym graczom jednocześnie

Dzięki, love u! <3 Trzymajcie się <3 :cry:

I prośba na koniec - zostawcie GMO żywego :D
Ostatnio zmieniony 03 maja 2018, 16:54 przez Gniewomir Maj-Ołyński, łącznie zmieniany 1 raz.
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 03 maja 2018, 16:51

Dzięki Gniewomirze/Piotrze, gdyby nie ty, to być może nie rozwinąłbym się aż tak i długo bym w grze nie "zabalował" ;)

Obyś szybko wrócił!
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 maja 2018, 0:32

Lukasz Wojtowicz pisze:No nie powiedziałbym akurat ;) Mam nauczkę ;)

Po prostu wolę nie ryzykować eventów w stylu "Jaki nauczyciel, taki uczeń. Wójtowicz też chce zwykłą ustawą zmieniać konstytucję"


Patrząc na to, że Korwin z Gacewską/wicz (Hans sam się nie może zdecydować jak się nazywa :D ) wyciągali Malinowskiego z grobu, to to był dobry pomysł, że nie mówiłem o kwestiach ustrojowych :lol:
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Nuda

Postautor: Krzysztof Hans » 04 maja 2018, 9:03

Moja kandydatka nazywa się Gacewicz :)

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 maja 2018, 11:09

A raz pisałeś "Gacewska" :P
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości