Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 27 kwie 2018, 22:16

Akurat podobieństwo może być przypadkowe, np. Marek Jakubiak jest podobny do znajomego mojego ojca, więc można to uznać za podobieństwo, a nie celowe działanie Hansa ;)

Edit: To tylko podobieństwo, poza tym (przepraszam za seksistowski żart) każda szanująca się kobieta nie nosi krawata, chyba że musi np. Pracując w banku, czy służbach mundurowych ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 27 kwie 2018, 22:50

Żaden szanujący się człowiek nie nosi krawata jeśli nie musi :lol:

viewtopic.php?f=7&p=55782#p55782
Elegancki fotoalbum :lol: Myślałem, że pisząc ten event: viewtopic.php?f=16&t=264#p45304 przesadziłem ze zdjęciami :D

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 27 kwie 2018, 22:54

Twoja postać nawet nie chce :P

Ja musiałem przeszukiwać internety, żeby znaleźć Hamiltona z krawatem, bo raczej Wójtowicz z full capem nie wyglądałby poważnie ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 27 kwie 2018, 23:05

Z tymi garniturami itp. p. Poutou wypowiadał się, że nie zarabia tak wiele, żeby móc sobie kupić i utrzymać garnitur. Jakby coś pracuje (pracował) w Fordzie. Uznał też, że ta koszula nie jest zła.
Ale już z bejsbolówką byłoby OK :lol:

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 27 kwie 2018, 23:23

Wiesz, bejsbolówka lepsza niż fullcap, bo mógłbym się tłumaczyć, że było gorąco (patrząc na to, że już teraz dochodzimy do pogodowego absurdu, że np. W połowie kwietnia mieliśmy 27*C, to we wrześniu 2026 może być przeszło 30*C) i czymś trzeba było chronić oczy ;) Bo fullcap, to bardziej dla lansu jest, niż dla rzeczywistej ochrony przed słońcem ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 27 kwie 2018, 23:27

Strój i tak jest właściwie nieważny. Dopóki nie osiągasz poziomu ministra Szyszki to jest dobrze :lol: Globalne zmiany klimatyczne tak nie działają. W tym roku może być 27, a za rok 7 ;)

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 kwie 2018, 0:25

Nie wiem, czy to Szamir, czy Laura ten event pisali z Korwinem, ale lekko nie wyszedł :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 28 kwie 2018, 0:32

A może sam się napisał? Kiedyś nas też podejrzewali o jakiś event (chyba z GPR), ale to nie byliśmy my ;)
Ale musisz przyznać, że nie jesteście już tak prymitywną prawicą jak Korwin :lol: Oczywiście koszt polityczny tego uinteligentnienia (które chyba już razem z Blokiem Prawicy zostało rozpoczęte) może być dość spory.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 kwie 2018, 0:57

Ty i Laura lubicie pisać takie eventy, więc od razu jest podejrzenie na was ;) Choć z drugiej strony Hans nie lubi krytyki, więc mógł walnąć tak tendencyjnego eventa, choć nie wiem, czy wytrzymałby psychicznie dyskusję ze mną, bo ja z tobą nie wytrzymuję ;) Jeżeli to wy, to podeszliście od tyłka strony, bo ten mój pomysł de facto prywatyzacji linii autobusowych moglibyście krytykować bezpośrednio np. Guzem, bowiem najpewniej musiałby prezes spółki komunikacyjnej zwolnić też połowę kierowców, a nie jest powiedziane, że prywatni przewoźnicy ich zatrudnią, ale nie traktujcie tego serio :P
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Nuda

Postautor: Szamir DeLeon » 28 kwie 2018, 1:22

Oj przeceniasz nas :lol: Lubimy pisać w ramach zasady oko za oko, ząb za ząb ;) Ktokolwiek to napisał zwrócił uwagę (świadomie lub nie) na bardzo ciekawy trend, że PL-K to już nie korwiniści, głupia-prawica, że pozbyliście się tej miernie intelektualnie części i tyle. Oczywiście w ramach tego oczyszczenia powinniście zrobić jeszcze jakieś czystki :lol:


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości