Nuda

Wszystko o wszystkim.
Administrator
Administrator
Posty: 22483
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nuda

Postautor: Administrator » 27 paź 2022, 11:15

A co jest w tym dyskusyjnego? Raczej zależy to

Co do tej wielkości okręgów, to na pewno należałoby je przejrzeć pod tym kątem. Na oko powinno być więcej posłów z wielkich miast. Tylko to jest 230 okręgów i raczej nikt nie ma czasu się w to bawić (nie licząc tej zmiany po reformie administracyjnej, one pochodzą, z tego co pamiętam, z jakiegoś projektu reformy ordynacji z czasów pierwszych rządów PiS).

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 13 lis 2022, 1:23

Czy kiedyś również była tak duża niespodzianka wyborcza w grach? Ja sobie nie przypominam.
P.S.: Walka trwa, ale ona już jest wielka. Dobranoc Obrazek
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nuda

Postautor: Iwona Malinowska » 13 lis 2022, 17:11

viewtopic.php?p=78715#p78715

Gdyby mogło być tak w realu... Choć przy tak śmiesznych zarobkach nierzadko, to nawet nie wiem, czy traktowanie kierowcy jak funkcjonariusza publicznego cokolwiek by tu dało...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 13 lis 2022, 21:55

Ale jak zaatakujesz po pijaku mającą żałosne zarobki osobę, która nie jest funkcjonariuszem publicznym, to już zasługujesz na groźbę niższej kary ;)
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5310
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Nuda

Postautor: Michał Ajna » 14 lis 2022, 9:52

Aleksander Beski pisze:Czy kiedyś również była tak duża niespodzianka wyborcza w grach? Ja sobie nie przypominam.[/img]


Na początku tej gry, to Radziwiłłka była faworytką w wyborach prezydenckich.
Michał II, Król Senior

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 14 lis 2022, 16:52

Zapomniałem o tych wyborach, ale z drugiej strony nie było aż 33 pp. przewagi sondażowej nad ostatecznie wygranym kandydatem
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nuda

Postautor: Iwona Malinowska » 15 lis 2022, 17:41

Aleksander Beski pisze:Ale jak zaatakujesz po pijaku mającą żałosne zarobki osobę, która nie jest funkcjonariuszem publicznym, to już zasługujesz na groźbę niższej kary ;)


Tak, tylko za chwilę, to nie będziesz miał kogo atakować :P W komunikacji i to nie ważne, czy to jest kierowca, czy motorniczy (gdzie motorniczy jest 100 razy bezpieczniejszy, niż kierowca autobusy przez wydzielone kabiny), to MKMy się zatrudniają, to jakby ktoś pytał...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nuda

Postautor: Iwona Malinowska » 15 lis 2022, 22:25

No i zbłąkana rakieta wylądowała na terenie Polski. Czemu mnie to nie dziwi...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 15 lis 2022, 22:55

Na CNBC wyprzedza artykuł o pre-sprzedaży trasy koncertowej Taylor Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication oraz chyba o komplikacjach technicznych z anulowaniem długów studentom w USA
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5310
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Nuda

Postautor: Michał Ajna » 16 lis 2022, 10:07

Aleksander Beski pisze:Zapomniałem o tych wyborach, ale z drugiej strony nie było aż 33 pp. przewagi sondażowej nad ostatecznie wygranym kandydatem


Swoją drogą ciekawe, jak by wtedy świat gry wyglądał. Chyba pochopnie zakłada się, że na pewno byłaby republika, bo Anka też nie wykluczała życzliwego nastawienia do monarchii już w poprzedniej grze.

Na pewno blokowałoby to ciekawą i dobrze napisaną postać na stolcu prezydenckim, a to przecież premier ma realną władzę.
Michał II, Król Senior


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości