Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 14 sty 2019, 1:41

Mówię o ustawach medialnych. Ale ja i tak przecież nienawidzę Hansa, nie mam prawa głosu itp. Pisze to przyszły współGM nowej gry, nie zna mnie, ale oczywiście myśli, że zna mnie lepiej, niż moi rodzice ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Nuda

Postautor: Ignacy Schmidt » 14 sty 2019, 1:52

Ty możesz wszystkich wokół oceniać i wmawiać im jakieś że intencje, nie widząc że nikt nie ma tego na myśli. Mówisz ze cię oceniamy (bo mamy takie prawo, oceniać po Twoim zachowaniu), a sam robisz z siebie ofiarę, że każdy się na ciebie uwziął.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 14 sty 2019, 11:22

Ja tylko i wyłącznie tylko chciałem pokazać Hansowi, że szacunek dla innych to podstawa. Ja się nie zamierzam wpychać tam, gdzie mnie nie chcą, więc nie będzie na pewno przypadku, że ktoś z poza starego grona PbFowiczów wygra następne wybory. Ja pewnie przejdę ponownie do Symulatora Sejmu, albo Politikany, więc nudno nie będzie.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 14 sty 2019, 13:59

A i tak na koniec, bo moja kariera już została definitywnie zakończona. Osoby, które mi zarzucają nienawiść do Hansa/Kajkowskiej muszą swoje myślenie przemyśleć. Jak ktoś inny napisałby np. "JP2 GMD", czy "dobrze, że zdechł" dostałyby podobne ode mnie potępienie, więc nie dziwcie się, że takich ekscesów tej osoby nie tolerowałem.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Aleksander Lichtenberg
Posty: 402
Rejestracja: 23 gru 2018, 11:05

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Lichtenberg » 14 sty 2019, 14:09

Ale tak nikt nie napisał. Hans po tym zamachu niczego nie napisał.
Pouczanie nas, że powinniśmy przemyśleć swoje zachowanie jest szczytem nietaktu.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 15 sty 2019, 2:25

Sugerujecie mi coś, czego nie napisałem i sugerujecie mi myśli, których nie mam, co otwarcie odnotowywałem nawet w moim kontrowersyjnym wpisie. Więc nie dziwcie się, że reaguję. Jeżeli zabolało to Hansa, to ew. po następnej wypłacie jestem gotowy pojechać do Trzciany osobiście go przeprosić, ale on też musi pokazać dobrą wolę. Ja pewnie i tak do tej gry nie wrócę i w następnej grze się nie pojawię.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5236
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Nuda

Postautor: Michał Ajna » 16 sty 2019, 1:01

Aleksander Beski pisze:Tak było
Obrazek


Ach, to były piękne czasy...
Michał II, Król Senior

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 16 sty 2019, 22:39

Lukasz Wojtowicz pisze:Sugerujecie mi coś, czego nie napisałem i sugerujecie mi myśli, których nie mam, co otwarcie odnotowywałem nawet w moim kontrowersyjnym wpisie. Więc nie dziwcie się, że reaguję. Jeżeli zabolało to Hansa, to ew. po następnej wypłacie jestem gotowy pojechać do Trzciany osobiście go przeprosić, ale on też musi pokazać dobrą wolę. Ja pewnie i tak do tej gry nie wrócę i w następnej grze się nie pojawię.

Tyle że ja ciągle pokazuje dobrą wolę i już nie wiem jak cię zadowolić.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Nuda

Postautor: Laura » 08 kwie 2022, 21:57

Cześć wszystkim po dość długiej przerwie. Niestety nie będę mogła efektywnie brać udziału w grze. Dlatego prosiłabym by albo ktoś przejął SLD (ZL), albo zrobił jakiś kontrolowany rozpad. Czas mam bardzo ograniczony.Może mogłabym grać okazjonalnie. Względnie mogę czasami pomóc jako pomocnik GM-a w sprawach międzynarodowych.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 12:18

Myślę że nie warto się poddawać Lauro i jednak działać. SCD liczy na mocnego konkurenta.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron