[SLD] Konferencja prasowa dot. wyborów prezydenckich

Konferencje prasowe itp.
Awatar użytkownika
Janusz Siemieńczuk
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:31

[SLD] Konferencja prasowa dot. wyborów prezydenckich

Postautor: Janusz Siemieńczuk » 03 maja 2015, 23:22

Na "scenę" wchodzi Janusz Siemieńczuk, a także Janina Dobrzyńska - kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Prezydenta RP. Zaczyna poseł z Podlasia:

Witam państwa na konferencji prasowej kandydatki naszej partii na funkcję Prezydenta RP.

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że Janina Dobrzyńska jest najlepiej przygotowaną osobą do piastowania urzędu Prezydenta. Zdeterminowana, inteligenta, pełna zapału do pracy - oto cała nasza kandydatka. W całym kraju jest organizowana zbiórka podpisów poparcia pod kandydaturą Janiny Dobrzyńskiej. Z perspektywy mojego okręgu mogę powiedzieć, że ta akcja odbywa się bardzo sprawnie. Codziennie do mojego biura poselskiego przychodzą koperty z dziesiątkami, a nawet setkami podpisów. Jestem przekonany, że zbierzemy o wiele więcej podpisów niż dla Grzegorza Napieralskiego w 2010 roku.

Teraz proszę o zabranie głosu przez Janinę Dobrzyńską. Janina proszę.
Janusz Siemieńczuk - doktor ekonomii, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu podlaskiego
Potrafisz Polsko!

Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: [SLD] Konferencja prasowa dot. wyborów prezydenckich

Postautor: Janina Dobrzyńska » 04 maja 2015, 13:18

Obrazek

- Dzień dobry. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziękuję za przybycie na tę konferencję prasową. Na wstępie chcę jednak podziękować Januszowi Siemieńczukowi za jej zorganizowanie i za miły wstęp i zapowiedź. Janusz- dobra robota! *śmiejąc się wyciąga kciuk ku górze* Cel tej konferencji jest jeden. Przede wszystkim, proszę państwa, to nie jest ostatnia konferencja w sejmie z moim udziałem- jako kandydatki na prezydenta. Jeśli zostanę wybrana to będę tutaj się pojawiać bardzo często, przedstawiając projekty ustaw, namawiając parlamentarzystów do ich popierania. Bo prezydent nie może być strażnikiem żyrandola! Ja będę działać aktywnie na rzecz nowej lepszej Polski. Nawet jeśli nie zostanę wybrana, to i tak bedę tutaj z kolegami z partii omawiać ustawy. Te projekty są już gotowe, ja je mam przygotowane. Jednak ich treść poznacie dopiero niebawem. Wszystkie one spełniają zalożenia mojego programu wyborczego, który zostanie opublikowany już niebawem na kongresie. Co do samego kongresu- wszystko jest dopięte już prawie na ostatni guzik, wszystkie ewentualne rozmowy dobiegają końca. Korzystając z okazji, że są tutaj dziennikarze- zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na niego. Proszę również wszystkich, o ile ta konferencja bedzie emitowana w mediach, o zbieranie podpisów pod mona kdydaturą. Znają państwo procedurę- formularze można pobierać w oddziałach lokalnych. Dziękuję bardzo za uwagę. Czy sa jakieś pytania?
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL


Wróć do „Kuluary sejmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron