Naprzód — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: SCD — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 23 maja 2022, 12:44

Deklaracja programowa Naprzód!
Aby zbudować nową Polskę musimy wynaleźć nowy polityczny język i nową formułę istnienia w polityce. Słowa takie jak socjalizm czy liberalizm opisują przeszłość. Nowoczesność to różnorodność i taka musi być nasza demokracja. Dlatego nasza deklaracja programowa składać się bedzie z siedmiu strategii zastępujących 50 dotychczasowych punktów. Ich celem jest rozluźnienie większości postulatów własnych N!  celem budowania współpracy z większymi partiami celem ustalenia z nimi tych docelowych wliczając w to także wspólny program.

1. Strategia współpracy z Monarchią i większymi partiami dla dobra Polski. 
Najważniejsza jest współpraca. Dlatego rezygnujemy z większości postulatów swojej własnej, dotychczasowej deklaracji programowej oraz programu wyborczego powstałego za czasu koalicji Naprzód! z Radykalną Lewicą na rzecz porozumienia zarówno z monarchią jak i innymi partami dla dobra rozwój kraju. Nie chcemy palić mostów między nami a innymi projektami politycznymi. Będziemy jednak rozmawiać o rozwiązaniu skutków reprywatyzacji.

2. Strategia względem postulatów i programów innych partii politycznych oraz monarchii.
Celem szerszej wymiany poglądów deklarujemy poparcie dla ideii i programów większych partii (zwłaszcza Rządzić Inaczej, Zjednoczonej Lewicy, Postępowych Demokratów i Prawicy Razem) oczywiście z możliwością własnego wypowiedzenia się w ich sprawie. Tym samym Naprzód! rezygnuje z radykalnej lewicowości na rzecz bycia partią środka.

3. Strategia względem samorządów i ustroju.
Chcemy rozmawiać z większymi partiami na temat zmian w samorządach i ustroju. Ciekawe postulaty ma tutaj każda z partii politycznych. Przykładowo ciekawe względem względem postulatu likwidacji powiatów czy Trybunałów Konstytucyjnego i Stanu ma Rządzić Inaczej które to w pełni popieramy ale też uważamy że:
- Czynne prawo wyborcze powinno być od 16 roku życia. Młodzi ludzie mają moc pomysłów. Nie mogą być wykorzystywani jako zbieracze podpisów czy tło dla konwencji wyborczych. Dopuszczenie do głosowania 16-latków w długofalowej perspektywie przyczyni się do poprawy frekwencji wyborczej. Jeżeli dopuścimy do głosu 16 - latków, zwrócimy uwagę na problemy młodych ludzi, które w konsekwencji staną się ważnym obszarem debaty publicznej. Dzisiaj o młodych Polakach w mediach mówi się głównie przedmiotowo– jako o grupie społecznej, która sprawia problemy.
- Funkcja Premiera (czyli Prezesa Rady Ministrów) powinna zmienić się w funkcje Kanclerza.
- JOWy powinny zniknąć na rzecz ordynacji propocjonalnej z systemem pojedynczego głosu przechodniego (z 3 lub nawet 2% - owym progiem wyborczym) pozwoli nowym komitetom mieć większy wpływ na politykę, a jednocześnie nie pozwoli na duże rozdrobnienie Sejmu.
- Mniejsze partie powinny mieć prawo do składania projektów nie czekając na podpisy tych większych.
- Trybunały powinien zastąpić silniejszy Sąd Najwyższy, powiaty silniejsze województwa i gminy a Senat silniejszy Sejm rozszerzony o tyle mandatów ile ma obecnie izba wyższa parlamentu. Ewentualnie może się też pojawić mająca charakter doradczy Izba Obywatelska ale niezależnie od poszerzenia Sejmu.
- Wielkość Sejmu powinna być uzależniona od frekwencji wyborczej. Rozwiązanie takie promuje aktywne postawy obywatelskie (mieszkańcy regionów, w których jest wyższa frekwencja, będą mieć więcej przedstawicieli). Zmieni się logika kampanii wyborczej (zamiast zniechęcać do głosowania w ogóle, kandydaci różnych partii wspólnie przekonują do pójścia na wybory). Głos obywateli będzie bardziej równy. W obecnym Sejmie, za sprawą różnej frekwencji w różnych okręgach, jeden poseł wybrany z Radomska reprezentuje 60 tys. głosujących, podczas gdy w Warszawie około 120 tys.
- Województw powinno być nie mniej niż 20 (można dołożyć województwa środkowopomorskie i środkowopolskie ze stolicami w Koszalinie i Kaliszu oraz ewentualnie przywrócić województwo opolskie) a przy woli politycznej ze strony większych partii można też zunifikować pod jednym szyldem (np: Katowic czy Silesii) miasta Aglomeracji Śląskiej budując na ich podstawie silną konkurencje dla Krakowa czy Warszawy chociażby pod kątem jednolitego planu zagospodarowania przestrzennego napędzającego gospodarkę.


4. Strategia konsultacyjna wobec różnych zagadnień.
Deklarujemy gotowość do konsultacji z innymi partiami w kwestii wyrażania wspólnego stanowiska w kwestii wojska, podatków, spraw społecznych, zdrowia, edukacji, pracy i gospodarki a więc wszystkich spraw które w dawnej deklaracji programowej omawialiśmy w punktach 8 - 34, 37 - 41, 44 - 50 a także większości tych które zostały omówione w programie wyborczym. Dotyczy to też kwestii eutanazji. Nadal jednak chcemy wprowadzenia związków partnerskich gdyż jesteśmy po to by pomagać ludziom a nie zaglądać im do domów czy nawet łóżek. W kwestii z wspomnianych punktów (w tym przede wszystkim podatków) chcielibyśmy być głosem rozsądku dla większych partii będąc po stronie ludzi.

5. Strategia względem Kościoła
Chcemy w ramach konsultacji ustalić że Księża powinni być opodatkowani według normalnych zasad. Dzisiaj wolne od podatku są dochody kościelnych osób prawnych. Wszyscy chcemy, aby każdy płacił podatki na równych zasadach.

Będziemy dążyć do renegocjacji umowy konkordatowej ze Stolicą Apostolską. Został on przyjęty niezgodnie z prawem. W tej chwili Kościół dostaje dużo więcej pieniędzy i dużo więcej uprawnień niż wynika z samego konkordatu.

Lekcje religii nie powinny być finansowane przez państwo. Coraz mniej uczniów uczęszcza na katechezę. Informacje przekazywane na tych lekcjach nie są często zgodne z podstawami programowymi, ani z zasadami świeckiego państwa.

6. Strategia względem Kultury, Mediów i Reklamy
Będziemy prowadzić w ramach konsultacji rozmowy dotyczące naszych niniejszych postulatów:
Powszechna kultura.
Finansowanie działalności kulturalnej należy traktować jako kontynuację wydatków oświatowych oraz jako inwestycję w potencjał rozwojowy społeczeństwa. Każdy powinien mieć równy dostęp do kultury. Uczestnictwo w kulturze stanowi bowiem warunek indywidualnej kreatywności.

Nowa telewizja publiczna.
Kultura to również telewizja. Zlikwidujemy reklamy w telewizji publicznej. TVP będzie całkowicie finansowana z państwa. Program telewizji nie będzie zależał od oglądalności, a od jakości produkcji. Zmniejszymy pensje gwiazd TVP. Jesteśmy też za połączeniem Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, Ośrodków Regionalnych i Polskiej Agencji Prasowej w jedną spółkę a także za silnymi Ośrodkami Regionalnymi jak i za rozbudowanym portfolio kanałów publicznego nadawcy. Całe media publiczne poddane zaś zostaną unowocześnieniu.

Cyfryzacja i rozwój Mediów w Polsce.
Opowiadamy się za rozwojem i większą dostępnością mediów. Zlikwidujemy radio analogowe na rzecz cyfrowej technologii DAB+ FM zwanej też DAB-T oraz DAB+2. Wprowadzimy też nowy cyfrowy standard telewizji naziemnej DVB-T3 z ich kodekiem sygnału H.266 VVC. Wprowadzimy też jako standard korzystanie z radia i telewizji internetowej w dotychczasowych odbiornikach naziemnych, kablowych oraz satelitarnych radia i telewizji.
Zwiększymy udział polskiej muzyki w mediach do 51-55% rezygnując z nielegalnego grania ich w nocy. Rozliczymy w końcu KRRiT z jej afer zaczynając od koncesji telewizyjnej tylko dla Polsatu i likwidacji sieci Polonii 1 a później RMF FM i lokalnych stacji pokroju Blue FM na rzecz sieci. Wprowadzimy też wszystkie kanały informacyjne, informacyjno-publicystyczne i publicystyczne do radia i telewizji naziemnej celem budowania pluralizmu.

Koniec z reklamami. Dziś w Polsce reklamy są wszędzie. Ogromne płachty reklam zaśmiecają polskie miasta. Szpecą zabytki, parki i bulwary. Reklamowy chaos zwiększa poziom stresu i utrudnia koncentrację. Dlatego zabronimy reklam w miejscach publicznych (przy drogach, na elewacjach budynków). Zobowiążemy stacje telewizyjne do wyświetlania podczas bloku reklamowego informacji, ile czasu pozostało do jego końca. Usuniemy reklamy, również w formie lokowania produktu, z mediów publicznych. Wprowadzimy zakaz wrzucania ulotek do skrzynek pocztowych. Zakażemy reklam akustycznych z pojazdów.

7. Strategia wobec postulatów z programu wyborczego Naprzód!
Będziemy zgadzać się na rezygnacje i ustępstwa z punktów programu wyborczego Naprzód! które to dla naszych potencjalnych partnerów mogą budzić wątpliwości. Z tego co nam wiadomo spornymi kwestiami mogą być chociażby takie zagadnienia jak gwarancja zatrudnienia, 80% podatku od dywidend, wybrane gałęzie w rękach państwa, wyższe dotacje dla rolników, emerytury od 60 roku, wyższą płaca minimalna, złoty zamiast euro. Z tego co nam wiadomo punktów spornych może być więcej więc planujemy zawieszenia lub rezygnacje z punktów budzących kontrowersje. Kwestie mediów i cyfryzacji zakończone gdy zostaną złożone drogą legislacyjną projekty na ich temat.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Naprzód — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 sie 2022, 23:02

Naprzód! z Katarzyną Kajkowską przepraszają wszystkich urażonych aferą narkotykową z naszym udziałem. Zapowiadamy też współprace z organami ścigania i odrodzenie się jak frniks z popiołów. Oczywiście zamieszani w proceder na czele z Poseł Kajkowską zostaną też ukarani wewnętrznie przez partię.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Naprzód — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 28 paź 2022, 22:43

Obrazek
Zarząd Naprzód! od 1 stycznia 2032 roku:
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka
Wiceprezesi:
Aleksandra Jasnewska
Anna Ulman
Aleksandra Sztuenberg
Joanna Milajska
Paulina Nowicka
Aleksandra Janiec
Katarzyna Polkiewicz
Anna Nieszkowska
Agnieszka Morecka
Dominika Chwaska
Joanna Rębina
Agnieszka Skorzytnicka
Anna Krytko
Anna Żyżycka

Asystentki Prezesów
Magdalena Morecka
Alexa Wiśnicka
Alexa Molińska

Doradcy zarządu:
Lidia Szylecka - szefowa doradców
Agnieszka Czarkowska
Katarzyna Walewska
Patrycja Szczepińska
Joanna Zadurska
Nikola Narewska
Magdalena Trzyska
Nella Skitson
Patrycja Wirzbicka
Anna Rol


Rzecznik Prasowy: Anna Krytko (jest też zastępcą Prezesa Partii) i Anna Cystka (jest zastępcą Krytko i kieruje social mediami)
Sekretarz Generalny Ewelina Spytkowska (jest też zastępcą Prezesa Partii)
Skarbnik: Anna Żyżycka (jest też zastępcą Prezesa Partii)
Rada Nadzorcza:
Wioletta Wramba - przewodnicząca
Justyna Skutka
Agnieszka Marczewska
Aleksandra Zarecha
Michał Hans
Agnieszka Marowska
Natalia Jakowska
Joanna Kajska
Marta Milewska
Anna Dancewska
Aleksandra Zienkiewicz
Agnieszka Dyk
Zuzanna Leńska
Ewelina Spytkowska
Magdalena Wróblewska
Agata Czyżewska
Laura Merch

Dział Parlamentarny:
Roksana Świętek - szefowa zespołu parlamentarnego
Aleksandra Sępińska
Aleksandra Skorzytnicka
Joanna Cieplicka
Małgorzata Milewska
Marzena Styl
Iwona Czyżewska
Anna Klin
Ewa Treszczyńska
Małgorzata Milewska
Klara Stawicka

Dział Kontaktowy czyli sekretarki partii:
Aleksandra Strzyżycka - szefowa Działu Kontaktowego
Monika Towarska
Joanna Zarzecka
Aleksandra Sępińska
Agnieszka Milowska
Marta Rachwał
Paulina Sabicka
Marcela Kwitkowska 
Marta Cedyńska 
Aleksandra Lamparska

Dział Prasowy
Anna Krytko - szefowa działu prasowego
Anna Cystka - social media i wicerzecznik do spraw partyjnych
Marta Wolnicka (Head of Press)
Wicerzecznik ds. krajowych - Milena Dagmarska
Wicerzecznik ds. zagranicznych - Marta Grzegórzek
Wicerzecznik ds. lokalnych - Aleksandra Mokrzycka
Wicerzecznik ds. społecznych - Aleksandra Witek

Dział Etyki:
Paulina Chińczewska - szefowa działu etyki
Ewa Wieńska 
Joanna Myśnik
Nella Skitson
Paweł Żołędź
Krystian Trawski

Dział Finansowy:
Anna Żyzycka - szefowa działu finansowego:
Joanna Lawrecka
Alexa Wiśnicka
Tatiana Milis
Urszula Skolewska

Członkowie wydaleni - bez funkcji w partii:
Aleksandra Szyszka
Katarzyna Kajkowska

Frakcja w PE: Zjednoczona Lewica Europejska– Nordycka Zielona Lewica
Ostatnio zmieniony 18 lis 2022, 16:05 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 8 razy.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Naprzód — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 lis 2022, 15:45

Obrazek
Gabinet Cienii Naprzód! od 1 stycznia 2032 roku:
Prezes Rady Ministrów: Nicola Stanec-Rabecka
Ministrowie:
Aleksandra Jasnewska - Wice Prezes Rady Ministrów, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Anna Ulman - Wice Prezes Rady Ministrów, Minister Spraw Zagranicznych
Aleksandra Sztuenberg - Minister Zdrowia i Sportu
Joanna Milajska - Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Klimatu i Środowiska
Anna Nieszkowska - Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Paulina Nowicka - Minister Sprawiedliwości, Równości i Praw Człowieka
Aleksandra Janiec - Minister Cyfryzacji, Technologii oraz Mediów
Katarzyna Polkiewicz - Minister Skarbu i Energii
Wioletta Wramba - Minister Edukacji i Nauki
Agnieszka Morecka - Minister Obrony Narodowej
Anna Żyżycka - Minister Finansów
Joanna Rębina - Minister Pracy, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa
Aleksandra Zienkiewicz - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Marta Milewska - Minister-członek Rady Ministrów ds. koordynacji służb specjalnych
Agnieszka Dyk - Minister-członek Rady Ministrów ds. równego traktowania 
Anna Krytko - Sekretarz Stanu, Rzecznik Prasowy Gabinetu Cienii
Ewelina Spytkowska - Minister-członek Rady Ministrów, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 
Dominika Chwaska - Minister-członek Rady Ministrów, bez teki, Zastępca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 
Agnieszka Skorzytnicka - Minister-członek Rady Ministrów, bez teki, Zastępca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 

Inne stanowiska:
Marta Sakiewicz -.Sekretarz Stanu, szef Centrum Analiz Strategicznych
Aneta Gewlik - Sekretarz Stanu, pełnomocnik ds. młodzieży)
Anastasia Witańska - Sekretarz Stanu, pełnomocnik ds. mniejszości
Oksana Mujko - Sekretarz Stanu, pełnomocnik ds. wschodu
Nikola Narewska - Sekretarz Stanu Sekretarz stanu, pełnomocnik ds. kontaktów z Polakami zagranicą
Joanna Zadurska - Sekretarz Stanu, pełnomocnik ds. reformy ordynacji wyborczej)
Justyna Skutka - Sekretarz stanu, pełnomocnik ds. reformy więziennictwa)
Michał Hans - Sekretarz Stanu (+ Sekretarz stanu ds. kontaktów z parlamentem)
Aleksandra Grzęska i Agnieszka Bylicka - Organizatorzy Eventów

Biuro Gabinetu Cienii: Julia Szelińska, Petra Klava, Jolanta Sorcińska, Katarzyna Seń, Olga Szymńska, Agata Boręcewicz, Tatiana Wordenko, Elena Gierjan, Joanna Zarzecka, Aleksandra Klatka, Anna Klin, Joanna Cieplicka, Ewa Treszczyńska, Iwona Czyżewska

Kierownictwa Ministerstw:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego:
Patrycja Wirzbicka - Sekretarz Stanu
Natalia Jakowska - Sekretarz Stanu
Roksana Traj - Sekretarz Stanu
Dorota Szczecińska - Sekretarz Stanu
Emilia Skarzyk - Podsekretarz Stanu
Anna Cystka - Podsekretarz Stanu
Ewa Gajowicz - Podsekretarz Stanu
Magdalena Musielnicka - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Skarbu i Energii:
Patrycja Szczepińska - Sekretarz Stanu
Joanna Zadurska - Sekretarz Stanu
Anna Dancewska - Sekretarz Stanu
Laura Merch - Sekretarz Stanu
Anna Czermińska - Podsekretarz Stanu
Joanna Kardejska - Podsekretarz Stanu
Anna Molewicz - Podsekretarz Stanu
Edyta Słowacka - Podsekretarz Stanu


Ministerstwo Spraw Zagranicznych:
Nella Skitson - Sekretarz Stanu
Agnieszka Marczewska - Sekretarz Stanu
Lidia Szylecka - Sekretarz Stanu
Iwona Maciejewska - Sekretarz Stanu
Agnieszka Czarnecka - Podsekretarz Stanu
Katarzyna Wiśnicka - Podsekretarz Stanu
Aleksandra Lewańska - Podsekretarz Stanu
Ewa Bilan - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Cyfryzacji, Technologii oraz Mediów
Joanna Kajska - Sekretarz Stanu
Agnieszka Marowska - Sekretarz Stanu
Paulina Majak. - Sekretarz Stanu
Anna Melińska - Sekretarz Stanu
Nikola Narewska - Podsekretarz Stanu
Grażyna Pień - Podsekretarz Stanu
Urszula Strzecka - Podsekretarz Stanu
Celina Dymska - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Sprawiedliwości, Równości i Praw Człowieka:
Aleksandra Zarecha - Sekretarz Stanu
Marta Czarnecka - Sekretarz Stanu
Włodzimerz Szarak - Sekretarz Stanu
Marjetka Wolkiewicz - Sekretarz Stwnu
Łukasz Milewski - Podsekretarz Stanu
Ewelina Puszka - Podsekretarz Stanu
Ewa Skowrońska - Podsekretarz Stanu
Lucyna Cedynowicz - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Klimatu i Środowiska:
Sylwia Matejka - Sekretarz Stanu
Roksana Świętek - Sekretarz Stanu
Dominika Esterecka - Sekretarz Stanu
Joanna Myśnik - Sekretarz Stanu
Karolina Czyżewska - Podsekretarz Stanu
Emilia Konwerska - Podsekretarz Stanu
Joanna Miśkowicz - Podsekretarz Stanu
Zuzanna Leńska - Podsekretaez Stanu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi:
Katarzyna Kijańska - Sekretarz Stanu
Zuzanna Alman - Sekretarz Stanu
Dominika Szenczyk - Sekretarz Stanu
Anna Rol - Sekretarz Stanu
Urszula Strzecka - Podsekretarz Stanu
Anna Wolna - Podsekretarz Stanu
Marzena Piętak - Podsekretarz Stanu
Katarzyna Cisielewska - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji:
Tomasz Usenko - Sekretarz Stanu
Mirosław Wójcicki - Sekretarz Stanu
Felicjan Rępała - Sekretarz Stanu
Arlena Gacewicz - Sekretarz Stanu
Zbigniew Miras - Podsekretarz Stanu
Felicja Kierynek - Podsekretarz Stanu
Paulina Rotterska - Podsekretarz Stanu
Laura Sitek - Podsekretarz Stanu


Ministerstwo Pracy, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa:
Aleksandra Dróżka - Sekretarz Stanu
Marta Milewska- Sekretarz Stanu
Miłka Marecka - Sekretarz Stanu
Francesca Migdalik - Sekretarz Stanu
Milena Grzegórzek - Podsekretarz Stanu
Renata Cizia - Podsekretarz Stanu
Marta Wtorek - Podsekretarz Stanu
Dominika Szenczyk - Podsekretarz Stanu


Ministerstwo Gospodarki, Transportu i Gospodarki Morskiej:
Hanna Zaziewska - Sekretarz Stanu
Aleksandra Stylis - Sekretarz Stanu
Katarzyna Aleksandrowicz - Sekretarz Stanu
Paulina Kaskowska - Sekretarz Stanu
Magdalena Trzyska - Podsekretarz Stanu
Aleksandra Grzęska - Podsekretarz Stanu
Ewa Szedżewicz - Podsekretarz Stanu
Karolina Palicka - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Edukacji i Nauki:
Tatiana Niczyń - Sekretarz Stanu
Zuzanna Stadnicka - Sekretarz Stanu
Martina Rabacka - Sekretarz Stanu
Paulina Szylska - Sekretarz Stanu
Aleksandra Jedynak - Podsekretarz Stanu
Karolina Grzybowska - Podsekretarz Stanu
Joanna Gajewska - Podsekretarz Stanu
Anastazja Drzewicka - Podsekretarz Stanu


Ministerstwo Zdrowia i Sportu
Barbara Skorupka - Sekretarz Stanu
Emilia Tran - Konarzowska - Sekretarz Stanu
Joanna Mysiewska - Sekretarz Stanu
Agata Szyszka - Sekretarz Stanu
Astana Stafecka - Podsekretarz Stanu
Paulina Lichota - Podsekretarz Stanu
Bernadetta Szymska - Podsekretarz Stanu
Marcelina Jaworska - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Obrony Narodowej:
Żaneta Skrzylińska - Sekretarz Stanu
Sandra Beksiewicz - Sekretarz Stanu
Marta Czerwonka - Sekretarz Stanu
Kaja Skarpenko - Sekretarz Stanu
Agnieszka Krenna - Podsekretarz Stanu
Agnieszka Kasowska - Podsekretarz Stanu
Dominika Natarkiewicz - Podsekretarz Stanu
Jagoda Sajko - Podsekretarz Stanu

Ministerstwo Finansów
Maria Gonicka - Sekretarz Stanu
Joanna Kopiewicz - Sekretarz Stanu
Aleksandra Grzywacz - Sekretarz Stanu
Marcin: Filpiak - Sekretarz Stanu
Joanna Myśnik - Podsekretarz Stamu
Martyna Zwaszyńska - Podsekretarz Stanu
Beata Szczurkowicz - Podsekretarz Stanu
Monika Sawlińska - Podsekretarz Stanu
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Naprzód — informacje, zarząd, komitety regionalne, komitet poparcia

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 18 lis 2022, 16:04

Obrazek
Zarząd Naprzód! od 1 lutego 2032 roku:
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka
Wiceprezesi:
Aleksandra Jasnewska
Anna Ulman
Aleksandra Sztuenberg
Joanna Milajska
Paulina Nowicka
Aleksandra Janiec
Katarzyna Polkiewicz
Anna Nieszkowska
Agnieszka Morecka
Dominika Chwaska
Joanna Rębina
Agnieszka Skorzytnicka
Anna Krytko
Anna Żyżycka
Paulina Kaskowska

Asystentki Prezesów
Joanna Rębina - szefowa asystentek Prezesów
Magdalena Morecka
Alexa Wiśnicka
Alexa Molińska
Hanna Zaziewska
Martina Rabacka
Aleksandra Stylis
Katarzyna Aleksandrowicz
Żaneta Skrzylińska
Karolina Grzybowska
Aleksandra Grzywacz
Emia Tran-Konarzowska
Astana Stafecka
Marta Czerwonka
Agnieszka Kasowska
Joanna Kopiewicz
Marjetka Wolkiewicz
Lucyna Cedynewicz
Karolina Czyżewska


Doradcy zarządu:
Lidia Szylecka - szefowa doradców
Agnieszka Czarkowska
Katarzyna Walewska
Patrycja Szczepińska
Joanna Zadurska
Nikola Narewska
Magdalena Trzyska
Nella Skitson
Patrycja Wirzbicka
Karolina Czymlewicz
Pola Popowska
Marta Milowska
Marietta Steliewska
Julia Szelińska
Sandra Beksiewicz
Joanna Myśnik
Marta Sakiewicz
Anna Melińska
Anna Wolna
Iwona Maciejewska
Celina Dymska

Rzecznik Prasowy: Anna Krytko (jest też zastępcą Prezesa Partii) i Anna Cystka (jest zastępcą Krytko i kieruje social mediami)
Sekretarz Generalny Ewelina Spytkowska (jest też zastępcą Prezesa Partii)
Skarbnik: Anna Żyżycka (jest też zastępcą Prezesa Partii)
Rada Nadzorcza:
Wioletta Wramba - przewodnicząca
Aneta Gewlik
Justyna Skutka
Agnieszka Marczewska
Aleksandra Zadrecha
Michał Hans
Agnieszka Marowska
Natalia Jakowska
Joanna Kajska
Marta Milewska
Anna Dancewska
Aleksandra Zienkiewicz
Agnieszka Morecka
Agnieszka Dyk
Joanna Lawrecka
Zuzanna Leńska
Ewelina Spytkowska
Magdalena Wróblewska
Agata Czyżewska
Laura Merch
Miłka Mirecka
Aleksandra Jedynak
Anastasia Witańska
Marta Milewska
Katarzyna Seń
Zuzanna Alman


Dział Parlamentarny:
Roksana Świętek - szefowa zespołu parlamentarnego
Aleksandra Sępińska
Aleksandra Skorzytnicka
Olga Szymańska
Joanna Cieplicka
Małgorzata Milewska
Marzena Styl
Iwona Czyżewska
Anna Klin
Ewa Treszczyńska
Małgorzata Milewska
Małgorzata Pomorska
Klara Stawicka
Tatiana Wiordenko
Elena Gierjan
Renata Cizia

Dział Kontaktowy czyli sekretarki partii:
Aleksandra Strzyżycka - szefowa Działu Kontaktowego
Monika Towarska
Joanna Zarzecka
Aleksandra Sępińska
Agnieszka Milowska
Marta Rachwał
Paulina Sabicka
Marcela Kwitkowska 
Marta Cedyńska 
Aleksandra Lamparska
Oksana Mujko
Patrycja Szczepińska
Monika Sawlińska
Agata Boręcewicz

Dział Prasowy
Anna Krytko - szefowa działu prasowego
Anna Cystka - social media i wicerzecznik do spraw partyjnych
Marta Wolnicka (Head of Press)
Wicerzecznik ds. krajowych - Milena Dagmarska
Wicerzecznik ds. zagranicznych - Martyna Zwaszynska
Wicerzecznik ds. lokalnych - Aleksandra Mokrzycka
Wicerzecznik ds. społecznych - Aleksandra Witek
Wicerzecznik ds. biznesowych: Paulina Lichota
Wicerzecznik ds. PR: Marta Czarnecka
Pozostali pracownicy (między innymi strony internetowej)
Marta Grzegórzek
Marta Wtorek
Nikola Narewska
Grażyna Pień
Agnieszka Krenna
Ewa Gajowicz
Anma Molewicz
Alekdandra Lewańska
Urszula Strzecka
Ewa Skowrońska
Joanna Miśkowicz
Marzena Piatek
Renata Milicka

Dział Etyki:
Paulina Chińczewska - szefowa działu etyki
Ewa Wieńska 
Joanna Myśnik
Katarzyna Wojcieszka
Paweł Żołędź
Krystian Trawski
Katarzyna Sanecka
Maria Gonicka
Basua Skorupka
Joanna Mysiewska
Petra Klava
Jolanta Sorcińska
Agnieszka Bylicka

Dział Finansowy:
Katarzyna Milęda - szefowa działu finansowego
Małgorzata Myszewska
Anna Czermińska
Agnieszka Polewska
Tatiana Milis
Ewa Grycek
Marta Celowska
Urszula Skolewska
Anna Rol
Magdalena Musielnicka

Dział Strategiczny:
Ewa Szedżewicz - szefowa działu strategicznego
Paulina Rotterska
Joanna Gajewska
Bernadetta Szymska
Dominika Natarkiewicz
Beata Szczurkowicz
Paulina Majak
Roksana Traj
Felicja Kiernek
Aleksandra Grzęska
Akeksandra Dróźka
Dorota Szczecińska
Aleksandra Pruska

Członkowie wydaleni - bez funkcji w partii:
Aleksandra Szyszka
Katarzyna Kajkowska

Frakcja w PE: Zjednoczona Lewica Europejska– Nordycka Zielona Lewica
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron