Portale społecznościowe polityków KNDP

Liczba posłów: 106 Liczba senatorów: 57
Przewodnicząca: Oliwia Popowska

Moderator: Anna Radziwiłł-Schmidt

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 sty 2018, 15:40

@LWoj94 w odpowiedzi do @alicja_florek

Chcieliśmy dać możliwość opozycji przedstawić własnych kandydatów, ale że wy woleliście dać de facto kandydata partyjnego na stanowisko w RPO, to nie nasza wina.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 22 sty 2018, 19:07

Obrazek
@gmolynski w odpowiedzi do @LWoj94

Nie znaleźliście ŻADNEGO kandydata, który byłby dobry na stanowisko RPO, a odrzuciliście specjalistkę w tym zakresie.
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 sty 2018, 19:35

@LWoj94 w odpowiedzi do @gmolynski

Chcieliśmy dać szansę opozycji. Niestety nie wykorzystała jej.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 22 sty 2018, 20:09

Obrazek
@gmolynski w odpowiedzi do @LWoj94

Mogliście zgłosić swojego kandydata - nie byłoby takiego problemu, że nie ma obecnie RPO, bo Wam się zachciało przeciw głosować.
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 sty 2018, 20:23

@LWoj94 w odpowiedzi do @gmolynski

Panie pośle, proszę patrzeć wyżej, zamierzamy trzymać się pewnych standardów, a takim są nie upolitycznianie instytucji, dlatego też PL-K zagłosowało za kandydaturą Jacka Duboisa, a odrzuciło Katarzynę Szymielewicz.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Szamir DeLeon » 22 sty 2018, 20:32

@KarolinaGrzegorczak

Jacka Duboisa? Tego samego, który nazywany był adwokatem PO?

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 sty 2018, 20:48

@LWoj94 w odpowiedzi do @KarolinaGrzegorczak

Inna sytuacja jest taka, że ktoś ma określone sympatie polityczne, a inna, kiedy jest byłym członkiem rządu. Naprawdę wolę fachowca z sympatiami, które nawet ukrywa. Serio chce pani np. Sławomira Jeneralskiego, albo Tomasza Siemoniaka np. Na fotelu prezesa TVP?

OG: Przez własną nieświadomość usuwacie osoby z dyskusji z TT ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 23 sty 2018, 1:31

@MWielichowska pisze:Obrazek
Trochę się ochłodziło, ale ja nadal walczę o głosy. Wybory zbliżają się wielkimi krokami! :)
Obrazek


@beata_tadla pisze:Obrazek
Dziękuję za każde kolejne spotkanie - dzisiaj poruszyłam m.in. temat polityki społecznej i zaproponowanych przez PD zmian ustawowych :)
Obrazek


@beata_tadla pisze:Obrazek
Przez kilkanaście lat ciężko pracowałam w Warszawie i Lublinie, nie opuszczałam dyżurów poselskich, dbałam o inwestycje w regionie. Teraz chciałabym to robić z pozycji senatora - liczę na wasze zaufanie :)
Obrazek


Obrazek
Marta Fornero-Piotrowska dodał(a) zdjęcie:

Jestem szczęśliwa, że tak wiele ludzi chce wymieniać ze mną swoje poglądy. Nawet, jeśli deklarują głosowanie na kogoś innego, ja zawsze chętnie z nimi rozmawiam, jestem dobrą słuchaczką, potrafię pomóc - moje dwie senatorskie kadencje były pod tym względem bardzo aktywne, za cel postawiłam sobie przede wszystkim pomaganie mieszkańcom regionu. Chciałabym to robić także w nadchodzącej kadencji Senatu. Bo izba wyższa to nie tylko posiedzenia i postacie, których można zobaczyć obradujących w telewizji, ale przede wszystkim politycy blisko ludzi. I ja zawsze taka byłam. Oddajcie na mnie swój głos, ja Was nie zawiodę.
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 23 sty 2018, 13:00

Obrazek
Tomasz Cimoszewicz udostępnił to.
Tato, dziękuję.

Włodzimierz Cimoszewicz
Obrazek

Długo zastanawiałem się, czy pisać ten post, bardzo osobisty, ale zdecydowałem się to zrobić.

Szanowni Państwo,

jak zapewne wszyscy wiecie, mój syn, Tomasz, ubiega się o miejsce w Senacie.

Na początku byłem sceptyczny co do jego politycznej kariery. Nie chciałem, żeby wykorzystywał znane nazwisko i na tym oparł całą swoją kampanię. Jednak, po wielu latach, muszę przyznać, że się myliłem. Tomasz przez ostatnich kilka lat osiągnął bardzo dużo, prowadził kilka kampanii, bardzo intensywnych. Finansował je sam - nigdy nie poprosił mnie o fundusze, mimo że wie, że, choć nie popierałem jego kariery politycznej, nie odmówiłbym mu pomocy.

Teraz, gdy mój syn kandyduje do Senatu, wiem, że podoła temu zadaniu. Chociaż jego przynależność partyjna nie do końca mi się podoba, to wiem, że Tomasz jest bardzo silną osobowością i ma określone poglądy, których potrafi bronić, a partia do której należy to jego wybór. Muszę w końcu to przyznać - jest najlepszych kandydatem w tym okręgu i udzielam mu swojego poparcia. 19 października oddam na niego głos. Na Tomka, nie jego partię.

Tomek, jestem z Ciebie dumny. Nie zawiedź swoich wyborców, bądź nadal sobą.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 23 sty 2018, 23:18

Obrazek
@hannazdanowska pisze:

Na jednym ze spotkań z wyborcami :D
Obrazek


Obrazek
@jarosławgowin pisze:
Przyłapany na chwili przerwy w intensywnej kampanii ;) #goWIN
Obrazek
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP


Wróć do „Kongres na rzecz Demokracji i Postępu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron