Portale społecznościowe polityków KNDP

Liczba posłów: 106 Liczba senatorów: 57
Przewodnicząca: Oliwia Popowska

Moderator: Anna Radziwiłł-Schmidt

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Szamir DeLeon » 06 mar 2018, 0:18

Aleksander Sowa komentuje:
Jak jeszcze dopowie pan co oznacza „poszerzyć bazę podatkową” i w jaki sposób to będzie ciekawie, bo będzie szansa na rozmowę o tym. ;)
Skopiować z Internetu cześć jakiejś pracy to każdy umie. Ale wytłumaczyć Polkom i Polakom co to jest konkretnie, tak aby zrozumiała to osoba po studiach, to już wam ciężej przychodzi. W naszej akcji chodziło głównie o to, aby zwrócić uwagę na to, że politycy niektórych opcji nie wiedzą o czym mówią i jak widać, udało nam się. Definicja jest bardzo skomplikowana, fachowa, jej zrozumienie wymaga wiedzy specjalistycznej.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 06 mar 2018, 0:46

@gajewska_kinga pisze:Obrazek
Kolejny dzień rozmów i spotkań za mną - na zdjęciu z grupą młodych Polaków, którzy chcą się bardziej włączyć w życie społeczeństwa. Pomóżmy im w tym! :)
Obrazek


Obrazek
Władysław Kosiniak-Kamysz dodał(a) zdjęcie:

Każdy głos oddany 8 marca, niezależnie od wybranego komitetu wyborczego, nie jest głosem straconym. Udział w wyborach to nie tylko obowiązek każdego obywatela, ale przede wszystkim wielki przywilej. Mam nadzieję, że spotkamy się w dniu elekcji przy urnach wyborczych. Serdecznie Was do tego zachęcam :)
Obrazek


@JoankaSW pisze:Obrazek
Dzisiaj dyskusje o programie i intensywne spotkania z wyborcami - w tej kadencji byłam aktywnym posłem, często dyżurowałam w terenie i z pewnością to się nie zmieni, jeśli zostanę ponownie wybrana 8 marca! :)
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 06 mar 2018, 12:39

@anneapplebaum pisze:Obrazek
Podróżuję bardzo dużo, żeby spotkać się z jak największą liczbą przedstawicieli Polonii w moim okręgu. Musi ona mieć dobrą reprezentację w polskim Sejmie. Chciałabym tą reprezentantką zostać 8 marca, dlatego proszę o Wasze głosy. :)
Obrazek


@beatrice_delunay pisze:Obrazek
Kolejne spotkania przed marcową elekcją za mną - liczę na bardzo dużą frekwencję i namawiam do wybrania mojej kandydatury! :)
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 25 mar 2018, 14:26

@aleksanderbeski pisze:
Obrazek
Mam nadzieję, że w Poznaniu będzie mało osób, które zagłosują na kandydatkę plagiatującą program prezydenta Jaśkowiaka.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 27 mar 2018, 16:23

Obrazek
Jacek Jaśkowiak

Szanowni Państwo,

Sąd Okręgowy w Poznaniu oddalił mój wniosek w trybie wyborczym, uznając, że art. 111 Kodeksu wyborczego nie został naruszony. Choć z decyzją się nie zgadzam, ale szanuję wyrok sądu. Przede mną jednak proces cywilny, który, prawdopodobnie, wygram.

Partia pani Szyleckiej jest członkiem Rady Ministrów, niebezpieczne jest więc to, że kandydatka SCD do Senatu, próbuje kwestionować konstytucyjne prawo do sądu - jako obywatel mam prawo ubiegać się o korzystny wyrok sądu, tym bardziej, jeśli mam podstawy do takiego zachowania. To bardzo niepokojące, że podważają podstawy polskiego ustroju.

Pani Lidia Szylecka powtórzyła moje słowa co do joty - została nawet (na szczęście chwilowo!) prezydentem Poznania, wykorzystała również moje hasła wyborcze. To zachowanie niegodne kogokolwiek, kto ubiega się o stanowisko państwowe. Wydawało się, że ta kampania będzie "czysta", i taka była, do momentu wydarzeń, które były ewidentnym plagiatem. Nie mogę pozostać bierny wobec takiego zachowania.

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Poznania i Powiatu Poznańskiego,

Nie chciałem się odnosić do oszczerstw, jakie były kierowane w moim kierunku, ale nie pozwolę obrzucać się błotem. W wystąpieniu medialnym pani Szylecka nazwała moją reakcję na ewidentną kradzież "poniżej wszelkiej krytyki" i "żenującą" - szkoda, że nie postrzega tak swojego zachowania.

Kwiaty, które kandydatka SCD mi wysłała, oddałem żonie, nie potrzebuję takich gestów - wystarczyły przeprosiny i zwyczajna skrucha, a nie buta, którą SCD się wykazuje. Ich kandydatka oparła kampanię na kłamstwie, przywłaszczając sobie moje hasła, co mogło zmylić wyborców i wpłynąć na wynik wyborów.

Dlatego liczę na państwa mądrość i oddanie głosu na odpowiedniego, państwa zdaniem, kandydata do Senatu. Każdy głos jest ważny!

Prezydent Poznania
Kandydat Postępowych Demokratów do Senatu
Jacek Jaśkowiak
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 31 mar 2018, 21:31

@jjaskowiak pisze:
Obrazek
Dziękuję za wszystkie głosy! Mam nadzieję, że nie zawiodą się państwo na mnie jako na senatorze i nie pożałują swojego głosu.
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 08 kwie 2018, 14:28

@aleksanderbeski pisze:
Obrazek
Dzień dobry, przepraszam za to, że mnie nie było na posiedzeniach Sejmu, ale złamałem nogę i musiałem odpoczywać.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 22 kwie 2018, 19:56

Obrazek
Joanna Schmidt napisał(a):

Mówienie o tym, że Jacek Jaśkowiak nie powinien kandydować na prezydenta Poznania, bo zajmuje już stanowisko senatora jest całkowicie nieuzasadnione - zniesiono zakaz łączenia tej funkcji z funkcjami w samorządzie. Ten zwyczaj, mimo jego negacji przez niektórych polityków, w ostatnich latach panuje i staje się powszechny - funkcje senatora oprócz prezydenta Jaśkowiaka pełnią także m.in. prezydent Krakowa Andrzej Duda, prezydent Wrocławia Bogdan Zdrojewski, prezydent Gdańska Jarosław Wałęsa, prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Sylwia Jaskulska, marszałek województwa górnośląskiego Agnieszka Kostempska, czy marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Senat w ostatnich latach stał się swoistą "izbą samorządową" i to jest bardzo dobra praktyka. Prezydent Jacek Jaśkowiak jak najbardziej powinien ubiegać się o reelekcję - jest to osoba, która ma wizję rozwoju miasta i już bardzo dużo zmieniła na lepsze.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 28 kwie 2018, 17:24

@A_Marchewka pisze:Obrazek
Kampania wyborcza przepełniona konkretami - jestem wdzięczny za każdą rozmowę, każdą uściśniętą dłoń i każdą deklarację głosu na mnie!
Obrazek


@marta_fornero pisze:Obrazek
Możliwość kandydowania na marszałka woj. pomorskiego to duże wyróżnienie, ale także ogromna odpowiedzialność. Obiecuję, że jeśli zostanę wybrana, to nie zawiodę.
Obrazek


Obrazek
Magdalena Gąsior-Marek dodał(a) zdjęcie:

Za mną seria merytorycznych spotkań z wyborcami, przede mną jeszcze więcej. Jeśli zostanę prezydentem Lublina, to chciałabym zająć się rozwojem miejskiej infrastruktury oraz sprowadzaniem nowych inwestorów, którzy w większej perspektywie pozwolą na utworzenie nowych miejsc pracy. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć wasze głosy i że przy urnach wyborczych zagłosujecie właśnie na mnie. :)
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 29 kwie 2018, 11:02

@aleksanderbeski pisze:
Obrazek
SCD ma tak duży zarząd krajowy, że chyba nawet oni sami się gubią.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.


Wróć do „Kongres na rzecz Demokracji i Postępu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron