Portale społecznościowe polityków KNDP

Liczba posłów: 106 Liczba senatorów: 57
Przewodnicząca: Oliwia Popowska

Moderator: Anna Radziwiłł-Schmidt

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Szamir DeLeon » 30 sty 2018, 20:23

Karolina Grzegorczak odpowiada:
Nigdy? Nawet z partią, która powstanie z działaczy PLK?

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 30 sty 2018, 20:40

Maria Radziwiłł odpowiedział(a):

A wie pani coś na temat partii, która powstanie z działaczy PL-K? Ani pani, ani ja nie możemy przewidzieć przyszłości, żyjemy teraźniejszością. I w teraźniejszości mogę panią zapewnić, że koalicji mojej partii z PL-K nie będzie.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Szamir DeLeon » 30 sty 2018, 20:55

Karolina Grzegorczak odpowiada:
Można się spodziewać, że z partii, która upada powstanie inna. Zapewnienia w teraźniejszości są nic nie warte, bo za chwil parę (nawet za 5 minut) już te zapewniania będą nieważne, wszak będzie to przyszłość.
Poza tym nikt nie powinien patrzeć tylko w teraźniejszość- musimy być bardziej wizjonerscy, bo wtedy każda nasza decyzja będzie wadliwa. Np.: gdyby nie nasza umiejętność patrzenia w przyszłość budżet Polski byłby w fatalnym stanie po przyjęciu ustaw autorstwa PD.

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Laura » 30 sty 2018, 21:07

LNovak :

Szkoda, że posłowie PD nie wypowiedzieli się jeszcze na temat projektu budżetu. Czy nie mają żadnych pytań, wątpliwości?.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 07 lut 2018, 22:03

@aleksanderbeski pisze:
Obrazek
W końcu witamy Bułgarię, Rumunię i Chorwację w strefie #Schengen !
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 03 mar 2018, 14:00

Obrazek
Gniewomir Maj-Ołyński:
W końcu jest! Nasz program na wybory do Sejmu!

- nowelizacja nowa ustawa o SN
- likwidacja Trybunału Stanu
- likwidacja stanowiska wojewody
- bon edukacyjny - darmowe korepetycje dla dzieci z biedniejszych rodzin
- 5 letnia kadencja samorządów
- "godzina dla rodziny"
- zwiększenie PKB na kulturę
- darmowe posiłki dla dzieci w szkołach
- reforma zawodu sędziego
- utworzenie, działającej przy ministrze właściwym do spraw kultury, Rady, która będzie zajmować się zabytkami i instytucjami kultury podległymi ministrowi, by wyłączyć je spod politycznych wpływów
- finansowane z budżetu szkolenia dla seniorów z zakresu obsługi komputera i internetu
- utworzenie aplikacji "e-lekarz"
- zwiększenie transparentności wyboru kuratora oświaty
- decentralizacja instytucji
- utworzenie "Zielonych Targów" w miastach powiatowych do sprzedaży żywności bezpośrednio od producentów
- zwiększenie dotacji na założenie działalności do 50 tysięcy zł
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 04 mar 2018, 21:08

Obrazek
Aleksander Beski dodał(a) zdjęcie:
Dziś wraz z Andrzejem Szewińskim i Zbigniewem Meresem odbyliśmy spotkanie z wyborcami w Częstochowie. Tematem rozmów było wsparcie Ukrainy, Gruzji i Mołdawii w ich przystąpieniu do Unii Europejskiej.
Obrazek
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 04 mar 2018, 21:33

@maria_radziwill pisze:Obrazek
W Radomiu z młodymi - o młodych!
Obrazek


Obrazek
Maja Ostaszewska dodał(a) zdjęcie:

O propozycjach Postępowych Demokratów odnośnie kultury rozmawiałam dzisiaj z mieszkańcami Krakowa :)
Obrazek


@Gasiuk_PIhowicz pisze:Obrazek
Intensywna kampania w Warszawie - prezentuję najważniejsze postulaty PD i namawiam do wysokiej frekwencji!
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 05 mar 2018, 20:54

@OliwiaPopowska pisze:Obrazek
Dziękuję każdej osobie, która przyszła na spotkanie ze mną. Bardzo cieszę się, że udało mi się porozmawiać z tak dużą liczbą wyborców. Mam nadzieję, że przekonałam was do siebie i do programu PD :)
Obrazek


Obrazek
Karolina Grzegorzewska dodał(a) zdjęcie:

Każde spotkanie, każda nawet najkrótsza wymiana zdań jest dla mnie inspirująca - w Sejmie chciałabym być prawdziwą rzeczniczką Mińska Mazowieckiego. Miastu przyda się poseł, który dba o jego interesy i walczy o nie w Warszawie. Ja taka będę i zachęcam was, abyście to właśnie na mnie zagłosowali 8 marca :)
Obrazek


@alicja_florek pisze:Obrazek
Kampanijne selfie - dziękuję za dzisiejsze spotkanie i wszystkie rozmowy, które udało mi się przeprowadzić. Będzie ich więcej jeszcze w trakcie tej kampanii, ale przede wszystkim - w trakcie kadencji! :)
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksander Beski » 06 mar 2018, 0:06

Obrazek
Aleksander Beski dodał(a) posta:
Jako że Federacja Młodych Socjaldemokratów prowadzi akcję #zapytaj_PD_o_bazę_podatkową odpowiem na to pytanie, cytując pracę Michała Sosnowskiego, w którym jest wzmianka o bazie podatkowej:
"W literaturze przedmiotu pojęcie bazy podatkowej albo utożsamiane jest z podstawą opodatkowania (zwłaszcza literaturze z zakresu finansów publicznych), albo też rozumiane jest jako system źródeł, z których władza publiczna uzyskuje wpływy podatkowe. Według P. Kulawczuka baza podatkowa to wyznaczona przez władzę publiczną, ale funkcjonująca z dużym poziomem autonomii, zróżnicowana i zmieniająca się struktura źródeł dochodów podatkowych, która cechuje się możliwością przenoszenia w kierunku źródeł zapewniających mniejsze obciążenia podatkowe, reaguje na bodźce podatkowe oraz podlega różnej wielkości zmianom wraz z przebiegiem cyklu koniunkturalnego. Ponadto w obrębie bazy podatkowej funkcjonuje ograniczona liczba segmentów o podobnych właściwościach. P. Kulawczuk, Efektywność podatkowa małych i średnich przedsiębiorstw, Wyd. Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk 2004, s. 10."
Dziękuję, można się rozejść.
Link do pracy: http://www.wneiz.pl/nauka_wneiz/frfu/52-2012/FRFU-52-59.pdf
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.


Wróć do „Kongres na rzecz Demokracji i Postępu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron