Eventy

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 02 wrz 2017, 20:45

Obrazek
Partia Polaków poda do sądu Piękną Polskę.

Prezes Partii Polaków Karol Malinowski poinformował, że jego partia poda do sądu Piękną Polskę.

Chodzi o skrót Partii Polaków, który jest używany także przez Piękną Polskę i obie partie uważają, że jej konkurencja nie ma prawa do używania skrótu.
Zdaniem politologa Norberta Maliszewskiego Partia Polaków ma wygrany w kieszeni proces. "Jest to wedle prawa praktycznie pewne, że Partia Polaków wygra ten proces, bowiem to Partia Polaków jako pierwsza w PKW zarejestrowało skrót jako "PP", kiedy jeszcze Pięknej Polski nie planowano zakładać. Moim zdaniem chodzi tu o osobistą niechęć Krzysztofa Hansa do Karola Malinowskiego za wykluczenie go z partii."
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 09 wrz 2017, 23:57

quote] Obrazek
Adam Pawlicki odchodzi z Pięknej Polski i przechodzi do Sprawiedliwych.

Poseł Adam Pawlicki, wybrany z list Partii Polaków przechodzi do Sprawiedliwych. Poinformował o tym fakcie w towarzystwie prezes partii, Beaty Szydło.

Pawlicki zaargumentował to tym, że (jego cytat) Piękna Polska "wciska" mu buble prawne, oraz że Piękna Polska staje się coraz bardziej lewicowa.
"Nie podoba mi się taka sytuacja. Piękna Polska jest coraz bardziej lewicowa, a ja jestem prawicowcem i konserwatysą. Podlizywanie się Zjednoczonej Lewicy i proponowanie im koalicji przelało czarę goryczy i nie żałuję tego wyboru."
Klub parlamentarny Partii Polaków, która ma porozumienie ze Sprawiedliwymi będzie liczyć 15 posłów, co pozwoli na możliwość samodzielnego wprowadzania ustaw do Sejmu, bez konieczności podpisów innych partii.
[/quote]
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 22030
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 10 wrz 2017, 10:49

Na razie nie.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 10 wrz 2017, 13:31

Ale on jednak jest dość mocno prawicowy, a nie chadekiem, czy kolibrem, więc moim zdaniem publiczna deklaracja Hansa, że chce koalicji ze ZLewem powinna go podirytować i powinien stwierdzić, że odchodzi, nie musi do mnie, ale może stworzyć jakąś partię/stowarzyszenie/ruch prawicowy, albo centroprawicowy ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 22030
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 10 wrz 2017, 13:40

Nie wiem, czy jest aż tak bardzo prawicowy. Fakt, że popiera obecne rządy irl nie oznacza, że musi być też szczególnie konserwatywny światopoglądowo (a nie wiem, czy jest, skoro żyje na kocią łapę i ma nieślubne dzieci).

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 10 wrz 2017, 13:46

Rachoń z Hajke żyli w zwykłym związku 3 lata i raczej lewicowych ich nie nazwałbym ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 22030
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 10 wrz 2017, 13:48

Ale nie wiem, czy mieli wtedy dzieci. ;)

Generalnie chodzi o to, że nie chcę odbierać Hansowi jedynego posła.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 10 wrz 2017, 14:01

Jak widać nie nazywasz się Andrzej Borowczyk :D

Mieli córkę przez te 3 lata na kocią łapę, a przez kilka miesięcy także drugą ;)

A nie lepiej, żeby związał się z UED? UED i tak ma marne szanse na wejście do PE, a z Piękną będą troszkę większe.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 22030
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 10 wrz 2017, 14:55

Nie sądzę, żeby UED chciało się łączyć z takim populistycznym ugrupowaniem. On o to zresztą też nie zabiega.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 10 wrz 2017, 17:15

A jakbym z nim pogadał, żeby związał się z UED, to UED będzie bardziej zainteresowane?
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.


Wróć do „Tajne PP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron